Tanszékünk részvétele az Esri Felhasználói Konferencián
Az Esri termékeket is forgalmazó GDi Magyarország 2018. szeptember 27-én rendezte meg Budapesten felhasználói konferenciáját.
Könyvbemutató a Magyar Tudományos Akadémián
Az MTA Székházában 2018. szeptember 27-én mutatták be Magyarország Nemzeti Atlaszának első, Természeti környezet című kötetét.
Habilitációs előadás a Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszéken
2018. szeptember 20-án került sor Dr. Tóth Csaba Albert kollégánk habilitációs előadására a Földtudományi Intézetben.
Nemzetközi távérzékelési tréning Zágrábban
A Zágrábi Egyetemen 2018. június 7-11. között bonyolították le a Trans-Atlantic Training (TAT-6) c. rendezvényt.
Térinformatikai Konferencia és Szakkiállítás a Debreceni Egyetemen
Az elmélet és a gyakorlat találkozása alcímű Térinformatikai Konferencia és Szakkiállítás 9. alkalommal került megrendezésre 2018. május 24-25. között
Hallgatóink részvétele a XVI. OFKD-n
A Földtudományi Intézet hallgatói részt vettek a 2018. május 10-12. között az ELTE-n megrendezett XVI. OFKD-n.
Új kihelyezett tanszékek a TTK-n
A természettudományi képzés fejlesztéséhez járul hozzá a Földtudományi Intézet öt új kihelyezett tanszéke.
Rendhagyó óra a Déri Múzeumban
Geomorfológia szakirányos geográfus hallgatóink látogatása a Déri Múzeumban
Projektmegbeszélés Gödöllőn
Tanszékünk munkatársai 2018. április 19-én projektmegbeszélésen vettek részt a Szent István Egyetemen.
Előadás "A biodiverzitásról másképp 3." konferencián
Dr. Tóth Csaba Albert előadást tartott "A biodiverzitás hidrográfiai háttere vízfolyásoknál" címmel.