21 feb
Lovász László előadása a TTK-n
Hogyan bolyongjunk véletlenül címmel tartott előadást a Széchenyi-nagydíjas, Bolyai-, Kiotó- és Wolf-díjas matematikus, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke a Természettudományi és Technológiai Kar jubileumi előadás-sorozatának zárásaként.
14 feb
Érettségifelkészítők a TTK-n
Biológiából, fizikából, földrajzból, kémiából és matematikából szervez az emelt szintű érettségire felkészítő képzéseket a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara. A foglalkozások ingyenesen látogatható.
31 jan
Alkalmazott Geoinformatikus képzés a Debreceni Egyetemen!
A Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszék a 2019/2020-as tanév II.félévére Alkalmazott geoinformatikus szakirányú továbbképzést hirdet.
26 jan
UNKP-workshop a Földtudományi Intézetben
A Debreceni Egyetem TTK Földtudományi Intézete és az MTA Debreceni Területi Bizottságának Földtudományi Szakbizottsága workshopot rendez.
24 jan
Fenntartható tudomány a TTK-n
A XXI. század globális kihívásaira is felkészíti hallgatóit a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara. A mérnöki képzésben résztvevők mellett a természettudományi szakokon végzett hallgatók iránt is egyre jelentősebb a piaci igény.
22 jan
Duális információs nap a TTK-n
A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karának tizenegy partnervállalata várta előadásokkal és standokkal az érdeklődőket szerdán, a TTK Duális Képzési Információs Napján. Több száz diák érkezett a térségből és a határon túlról a rendezvényre.
15 jan
Kínai kutatópartner a TTK-n
A kínai „Egy övezet, egy út” kezdeményezéshez kapcsolódóan írt alá együttműködést a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara a sanghaji Donghua Egyetem két karával a kínai delegáció négynapos debreceni látogatása során.
12 jan
Munkatársunk doktori védése a Tanszéken
Bertalan László kollegánk 2020. január 10-én tartotta doktori védését a Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszéken.