Jubilánsok köszöntése
Rubin, vas, gyémánt, aranydiplomát vehettek át vasárnap a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán rendezett ünnepségen a Bölcsészettudományi, valamint a Természettudományi és Technológiai kar egykori, jubiláló végzősei.
A "LEG-ek" konferenciája
2019. október 4-én a Groupama Aréna adott otthont a GDI-Esri jubileumi felhasználói konferenciának
Hetven éves a TTK
Jubileumi ünnepséggel kezdte meg évfordulós rendezvénysorozatát a fennállásának 70. évfordulójára emlékező Természettudományi és Technológiai Kar. A pénteki eseményen a kezdetekről és az innovatív jövőről, új szak létesítéséről is beszéltek az egyetemi és kari vezetők.
Drónkonferencián az egyetem kutatói
A hazai intézmények közül a Debreceni Egyetem szakemberei képviselték a felsőoktatási szektort a „D2, azaz Drónok és Digitalizáció” című konferencián. A Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszék munkatársai a drónokkal végzett tudományos tevékenységüket és legújabb eszközeiket mutathatták be.
Hetven éve a tudomány szolgálatában
Neves kutatók előadásaival, jubileumi ünnepséggel és tudományos műhelyeinek seregszemléjével ünnepli fennállásának hetvenedik évfordulóját a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara.
30 szep
Kutatók éjszakája a Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszéken
2019. szeptember 27-én már 13. alkalommal került megrendezésre a Kutatók Éjszakája rendezvény, amelyhez tanszékünk idén három programmal csatlakozott.
24 szep
A Földtudományi Intézet programjai a Kutatók éjszakáján
A Kutatók éjszakája 2019. szeptember 27-én (péntek) kerül megrendezésre, melyhez a Földtudományi Intézet színes programokkal csatlakozik
20 szep
D2, azaz Drónok és Digitalizáció" címmel Kecskeméten került megrendezésre a II. Drónkonferencia
Nagy megtiszteltetés volt számunkra, hogy a szervezők a felsőoktatási műhelyek közül tanszékünket látták vendégül a rendezvényen!